بر اساس ارزیابی وزارت علوم ؛

استاد ممتاز دانشگاه سمنان عضو هیأت علمی نمونه کشوری شد

بر اساس ارزیابی های انجام شده از سوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری، دکتر علی خیرالدین استاد ممتاز دانشکده مهندسی عمران دانشگاه سمنان به عنوان عضو هیأت علمی نمونه کشوری انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ آیین نکوداشت اعضای هیأت علمی نمونه کشوری در سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰ بعداز ظهر امروز (سه‌شنبه ۱۲ مرداد) با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری در سالن شهدای جهاد علمی این وزارتخانه برگزار شد.

در این مراسم اعضای هیئت‌ علمی نمونه کشوری سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۴۰۰ معرفی شده و توسط دکتر منصور غلامی وزیر علوم مورد تقدیر قرار گرفتند.

بر اساس این ارزیابی، دکتر علی خیرالدین استاد ممتاز دانشکده مهندسی عمران دانشگاه سمنان توانست در جمع 17 عضو هیات علمی برتر کشور قرار گیرد .

گفتنی است ، وزارت علوم اعضای هیات علمی دانشگاه‌های کشور را بر اساس فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فناوری، اجرایی و فرهنگی اجتماعی مورد ارزیابی قرار داده است و نهایتا 17 عضو هیات علمی از دانشگاههای مختلف کشور توانستند امتیازات لازم را بر اساس معیارهای مشخص شده بدست آورند .

یاد آور می شود ؛ دکتر علی خیرالدین از اساتید برجسته دانشگاه سمنان و تنها استاد ممتاز استان سمنان است که ، بیش از ۴۰ سال سابقه تدریس  در آموزش عالی را داراست .

وی دارای بیش از ۲۰ دانش‌آموخته دکتری تخصصی، و ده‌ها دانش‌آموخته کارشناسی ارشد پس از ارتقاء به مرتبه استادی است و در مجموع  دارای بیش از  ۱۲ کتاب تألیفی، بیش از ۵۰۰ مقاله ISI و علمی -پژوهشی و چندین طرح بین المللی و ملی و ثبت اختراع است.

انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر سازمان نظام‌مهندسی کشور، رئیس نمونه دانشگاه‌های سراسر کشور، مؤلف کتاب برگزیده استان، سخنران کلیدی در بیش از 15 کنفرانس ملی و بین المللی، سوابق اجرایی درخشان، عضویت در مجامع علمی بین المللی و کمیته ها و قطب‌های علمی از دیگر افتخارات درخشان دکتر علی خیرالدین است .

همچنین این استاد برجسته دانشگاه سمنان در تدوین و بازنگری آئین نامه بتن ایران نیز که به تازگی منتشر شده ،به عنوان عضو کمیته فنی همکاری داشته است .

کلمات کلیدی

تصاویر

 -  -  -  -  -

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *